V chate si môžu hostia prenajať 6 izieb. Každá  izba má svojho majiteľa z radov cyklistických osobnosti nášho regiónu. Sú to Ondrej Glajza, Ján Wenczel, Walter Renner, Lenka Ilavská, Jozef Regec a Róbert Glajza. Každá izba nesie jedno z ich mien, kde sú vystavené nielen ich víťazné trofeje a dresy,  ale aj najlepšie spomienky.

Jednou zo zaujímavosti je aj výstava retro bicyklov, starých cyklo dresov a všetko čo sa v minulosti spájalo s cyklistikou.

Ak máte radi retro môžete si prenajať našu retro – izbu.

Pre prípravu chutnej stravy sú k dispozícii dve kompletne zariadené kuchyne, spoločenská miestnosť s televízorom, satelitom a internet.

V uzavretom dvore je k dispozícii aj šmýkačka, hojdačka, trampolína a športovisko pod strechou, mini fitnes, futbal, badminton, preto je to vhodné aj pre rodiny s deťmi. Posedenie vonku alebo vo vinnej pivničke.

Možnosť prenajať celý objekt pre cyklo-kluby, parkovanie zabezpečené pred domom, alebo vo dvore.

Ponúkame aj tieto služby – masáž- minimálne 3 osoby, cyklodoporovod po cyklistických trasách, spomienkový večer s niektorými z týchto osobnosti- povedia svoje zážitky, dojmy, hudobná produkcia podla dohody.

Najstaršie kúpele s liečivou vodou sa nachádzajú v Gánovciach obci vzdialenej iba 5 km od Popradu.

Najbližšia vlaková stanica je v obci Huncovce, autobusová zastávka je priamo v obci cca 300metrov od objektu.
Iba 5 min. cesty autom je vzdialené termálne kúpalisko Vrbov  s celoročnou prevádzkou a Golfové ihrisko Veľká Lomnica sa nachádza 8 km od objektu.
Ak máte radi adrenalín  v obci Ľubica sa môžete povoziť na obrnenom transportéri.
Najbližšia reštaurácia je v obci Vrbov 5 min autom, alebo 15 min pešo, prípadne v Huncovcovciach cca10 min autom.